ORANGE VIOLET BLUE
Протягом  2012 – 2013 н.р. педагогічний колектив, батьківський комітет та актив учнівського самоврядування проводили плідну співпрацю, головною метою якої було створення умов для розвитку індивідуальних  здібностей свідомості, поваги до людей; запобіганню злочинам та правопорушенням неповнолітніх. 
Батьківський комітети класів і школи брали активну участь в розробці і проведенні шкільних заходів. Так за участю і з допомогою батьків були проведені спортивне свято “Тато, мама, я – спортивна сім’я”, конференція “Етика сімейних стосунків“, загальношкільні батьківські збори “Про взаємовідносини між батьками в сім’ї “, батьківські рейди до сімей дітей, схильних до правопорушень.
Батьківські комітети разом з учнівським самоврядуванням готовили і проводили свято “День вчителя”, новорічні свята, брали участь в підготовці до конкурсу осінніх композицій, конкурсів стінгазет, шкільних робочих лінійок.
За допомогою і за участю батьків були проведені лекції-бесіди про шкідливість паління, алкоголю, наркотиків, профілактику  СНІДу, бесіди про відповідальність за правопорушення.
Батьки надають неоціненну допомогу в поточному ремонті шкільних приміщень, допомагають в збереженні шкільного майна.
В школі створена Рада школи. Голова ради Коваль К.Д. рада школи узгоджує навчальні плани, затверджує претендентів на медалі. Плідно працює згідно положенню та плану школи.
У складі Ради нараховується 12 осіб. 3 них від педагогічного колективу :
Коваль К.Д.(Голова Ради) ,Кравченко Л.С., Кліманова С.Я., Михайлова Н.М., Коробейнікова Т.М.; від учнів: Николюк Ліля (9 Б ), Шевченко Яна (10 Б), Николюк Христина (11 клас), Савіцька Тетяна (11 клас); від батьків:           Николюк Н.М.( голова батьківського комітету ), Крупська Т.О.
На засіданнях Ради розглядаються питання:
1.Доцільність створення та результативність класів з поглибленим вивченням окремих предметів.
2.Закріплення наставників до молодих учителів, визначення щомісячних занять з ними.
3.Нагородження учнів школи Похвальними грамотами, випускників школи – Похвальними листами, золотими  медалями „За особливі успіхи в навчанні” та срібними медалями “ За успіхи у навчанні’’.
4.Обговоренні питань на засіданні атестаційної комісії про присвоєння кваліфікаційних категорій вчителям.
Піклувальна рада в школі була створена в вересні 2003 року. Головою піклувальної ради обраний голова правління ЗАТ „Квадрат – Україна”           Овчар О.М., членами піклувальної ради є помічник голови правління ЗАТ „Квадрат – Україна” Родичева Н.Є., ректор Київського національного торгівельно – економічного університету Мазаракі А.А.
Протягом року пройшли спільні засідання піклувальної ради з батьківським комітетом, радою школи, педагогічним колективом, де розглядалися питання по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу (листопад – грудень), оздоровлення учнів (січень), ремонту сантехніки та зміцнення матеріально-технічної бази шкільного музею 59-ї Армії (лютий), допомоги випускникам школи з малозабезпечених сімей (квітень). В травні місяці на батьківській конференції голова піклувальної ради звітував про роботу піклувальної ради та поділився планами на майбутнє.
Школа № 190 має партнерські зв’язки з загальноосвітньою школою І-ІІ ступенів села Митниці Радивилівського району Рівненської області. У кінці серпня 2011 року на базі школи № 190 відбулося спільне засідання творчої групи вчителів загальноосвітньої даних навчальних закладів та нашого педагогічного колективу. 
Бібліотеці підшефної школи протягом навчального року подаровані підручники та художня література, а також передана методична література з багатьох навчальних дисциплін, відеозаписи. Дитяча організація РМІД передала дитячій організації школи сценарії свят, виступів агітбригади ЮІР, цікаві розробки конкурсів, інші матеріали, відбувся обмін досвідом роботи дитячої організації та загону юних інспекторів руху.
Учні сільської школи були запрошені на показові виступи команди КВН юних пожежників та загону ЮІР. 
Регулярно проводяться заходи, на яких учні знайомляться з традиціями держав, мова яких вивчається у школі. У 2005 році створено динамічний стенд «Країни ЄС», проведені конкурси малюнків серед 5-7 класів «Мій рідний край, моя земля» та наукових робіт серед старших класів «Історія виникнення Англії, Німеччини, Австрії». У 2007 – 2008 навчальному році у школі відбувся фестиваль Країн Європи, Різдвяний ярмарок “Кухня країн ЄС”, читання лекцій “Об’єднана Європа і Україна – колективна безпека” та “Вплив сучасних інформаційних технологій на темпи євроатлантичної інтеграції” тощо.
Учні нашої школи беруть активну участь у районних заходах з міжнародного співробітництва. У 2012 – 2013 навчальному році вони були учасниками районного «Тижня збереження європейської спадщини», відвідували районний кінолекторій «Європейська спадщина», семінар за круглим столом «Роль українських засобів масової інформації у формуванні позитивного міжнародного іміджу держави», відвідали виставку «Видатні діячі Німеччини та австрії», відвали виставку «Говоримо німецькою» організованою Гете-інститутом. 
У школі за 2012 – 2013 навчальний рік були проведені вистава в шкільній бібліотеці «Зберігаємо культурну спадщину Європи», випущені інформаційні вісники «Найцікавіші архітектурні пам’ятки європи» та «Україна – НАТО: міфи і реальність», поновлено та розширено стенд «Європейська та євроатлантична інтеграція України».
У квітні 2013 року був проведений «Тиждень європейської казки» з інсценуванням казок німецькою мовою. У березні учні (30) нашої школи разом з вчителями (4) відвідали Будапешт – Мішпольц – Венеція – Вена – Хевіз.З березня 2011 року наша школа є учасником міжнародного проекту за сприяння Гёте – інституту в Україні «Театр німецької мовою».
Проаналізувавши стан викладання, рівень знань та вихованості учнів за 2012-2013 навчальний рік діяльність педагогічного колективу в 2013-2014 навчальному році доцільно направити на розв’язання наступних пріоритетних завдань школи.