ORANGE VIOLET BLUE
У 2012-2013 навчальному році продовжувала роботу дитяча організація РМІД (Республіка малих і дорослих).
На щорічному навчально-оздоровчому зборі лідерів учнівського самоврядування в МДЦ «Артек» у вересні 2012 року школу представляла заступник лідера учениця 11-А класу Шаповалова Анастасія. 23 вересня відбулися установчі збори організації РМіД. Усі бажаючі змогли знайти собі справу до душі. Був сформований актив РМіД, який працював протягом 2012-2013 навчального року, розподілені завдання між секторами. 
Протягом року відбувалася робота за секторами, навчання активу за різними напрямками діяльності, заслуховувалися звіти на засіданнях активу РМІД, які проходять двічі на місяць.
24 вересня у парку Дружби народів відбувся збір рад учнівського самоврядування навчальних закладів Деснянського району, на якому організацію РМіД представляли учні 8-х – 10-х класів. Усі учасники збору брали участь у конкурсах і змаганнях, отримали масу приємних вражень, а нашу команду нагородили грамотою «Найяскравіша рада».
Протягом навчального року радою учнівського самоврядування організації РМІД проведені цікаві і різноманітні заходи: свято „Низький уклін вам, рідні вчителі!”, День самоврядування, навчання активу класів за різними напрямками, заходи до Дня толерантного ставлення до хворих на СНІД, Новорічне свято, заходи до Дня Святого Валентина, свято 8 Березня, шкільна гра «Три сезони», заходи до 26-річниці аварії на ЧАЕС та до 67-ї річниці Перемоги, заходи до визначних та пам’ятних дат та ін.  
Учні школи брали участь у районних заходах: у зборі рад дитячих організацій навчальних закладів Деснянського району, у районному Дні самоврядування, в осінньому місячнику та весняному двомісячнику з благоустрою, у Дні толерантного ставлення до хворих на СНІД, у привітанні дітей-сиріт з дитбудинку „Берізка” та інших.