ORANGE VIOLET BLUE
Встановлено графік споживання сніданків та обідів, затверджено графік чергування вчителів, створено брокеражну комісію на чолі з шеф – кухарем.
Працівниками школи виконуються інструкції головного державного санітарного лікаря, ведеться контроль за якістю та об’ємом харчування, вихователям ГПД та класним керівникам надані чіткі інструкції щодо контролю та організації харчування учнів.
Безкоштовним гарячим харчуванням забезпечені:
Учні початкової школи – 296 осіб
Діти з малозабезпечених сімей – 0
Діти-сироти - 1
Вихованці ГПД – 3 
За піввартості харчується 0 вихованця ГПД. 
На підставі розпорядження ДРДА від 29.03.2011 року № 246 «Про організацію харчування учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Деснянського району комунальної форми власності», наказу управління освіти від 19.04.2011 року № 193 «Про організацію харчування учнів 1-11 класів навчальних закладів Деснянського району» було організовано від 10 травня 2011 року дієтичне харчування учнів школи. Його отримали 7 учнів школи згідно поданих  заяв батьків та медичних довідок.
Споживають буфетну продукцію 595 учнів школи. Буфет пропонує учням великий асортимент : пиріжки, здоба, соки, цукерки, вафлі, печиво і т.д.
Школа має медичний кабінет, який облаштовано згідно з санітарними нормами.  У 2008  році було проведено капітальний ремонт кабінету .
У школі регулярно проводяться медичні огляди учнів. Медикаментами забезпені. В наявності медичний працівник – фахівець дитячої поліклініки № 2.