ORANGE VIOLET BLUE
З нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбулися такі заходи:
•Свято-зустріч з ветеранами «Низький уклін вам, любі ветерани» (у підготовці й проведенні свята брали участь учні 1-х – 11-х класів);
•Екскурсії для учнів школи та ветеранів мікрорайону до шкільного музею 59-ї армії (проведені групою екскурсоводів 8-А класу);
•Привітання ветеранів мікрорайону з 67-річчям Перемоги (5-і – 9-і класи);
•Виховні години «Пам’ятаймо про подвиг» (1-і – 11-і класи);
•Конкурс газет-вітань (5-і – 10-і класи) та малюнків (1-і – 4-і класи);
•Радіолінійка „Ніхто не забутий, ніщо не забуте”;
•Впорядкування клумби «З пам’яттю крізь час»;
•Конкурс малюнку на асфальті „Хай завжди буде мир”;
•Відвідання музею Бойової слави в ЦДЮТ;
•Тематична виставка у шкільній бібліотеці;
•Екскурсії до Національного меморіального комплексу «Музей Великої Вітчизняної війни» та до парку Слави (5-і – 11-і класи);
•Участь у міських та районних заходах, присвячених Дню Перемоги;
•Тематична стаття у шкільній газеті „Вісник РМІДу”;
•Виховні години – зустрічі з ветеранами по класах (1-і – 8-і класи) та ін.
У травні відбулися також заходи до Дня матері. 
Третій етап сезонної гри – „Весняна гра” для учнів 5-х - 6-х та 7-х – 8-х класів відбувся 15 і 16 травня 2012 року. Тема гри – «Види спорту». Кожен клас за жеребкуванням одержав певний вид спорту, який і представляв протягом гри. Команди не лише виконували тематичні завдання на станціях, а й зазадалегідь підготовили і представили сценку «Підготовка збірної до Олімпіади». На жаль, не взяли участі у „Весняній грі” учні 8-В класу. 
За результатами усіх етапів гри «Три сезони» у різних вікових категоріях перемогу здобули учні 6-Б, 8-А та 11-А класів. Ці класи виявилися найдружнішими і найкраще підготовленими, адже такі заходи сприяють згуртуванню колективу.
Значні досягнення у 2012-2013 навчальному році традиційно має шкільна команда юних інспекторів дорожнього руху під керівництвом заступника директора з виховної роботи Пупкової В.Ю. 25 квітня 2013 року оновлений загін юних інспекторів дорожнього руху нашої школи «Крутий поворот» у складі учнів 8-х – 10-х класів (командир загону учень 10-А кл. Жаборовський Максим) традиційно здобув перемогу в районному конкурсі-огляді загонів ЮІР та 27 квітня 2013 року вчетверте поспіль посів І місце вже на ХХХVІ міському зльоті команд юних інспекторів дорожнього руху «ЮІР – за безпеку дорожнього руху». Під час міських змагань наша команда була кращою серед 10 команд і перемогла із значним відривом від суперників. Крім цього, члени загону посіли І місце в районі та ІІ місце у місті на етапі «Перша медична допомога», що організовує і проводить товариство Червоного Хреста України. 
У вересні 2012 року загін ЮІР „Крутий поворот” представлятиме Київ вже на ХХХVІ Всеукраїнському зльоті команд ЮІР у МДЦ «Артек».
Як завжди, урочисто і красиво проведені в 2012-2013 навчальному році лінійки свят Першого та Останнього дзвоників, а також свято випускного вечора.
На чолі з учителями фізичного виховання Дорошенко М.А. та          Калатіним В.В. школярі взяли активну участь у проведенні тижня фізкультури і спорту, а також у змаганнях з різних видів спорту. Зокрема, команда учнів (керівник Дорошенко М.А., капітан Калиновський Артем) є переможцем районних та міських змагань «Шкільна футбольна ліга», команда учнів 4 класу у листопаді брала участь у змаганнях «Козацькі розваги», а в квітні учні школи змагалися у «Євро – 2013 серед школярів» Члени команди брали участь у дні пам’яті В.Лобановського, що традиційно проводиться в середині травня, а також у церемонії презентації Кубку «Євро - 2013».
Протягом навчального року не весь час задовольняв рівень чергування по школі. Проте газета “Голос чергового” як підсумок чергування класів випускалася регулярно.
Радою учнівського самоврядування проводилися рейди з перевірки зовнішнього вигляду учнів, які показали, що переважна більшість учнів мають гідний зовнішній вигляд, як і належить учневі. Активом учнівського самоврядування разом з батьківськім комітетом та адміністрацією школи проводилася перевірка ведення учнями школи щоденників, виставлення оцінок вчителями і контролю за веденням щоденників з боку класного керівника.