ORANGE VIOLET BLUE

28 лютого 2017 року о 1400 в школі І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи та слухачів програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів міста Києва Факультету інформаційних технологій та управління по темі: «Нова українська школа. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні».

 ЗВІТ

28 лютого 2017 року о 1400 в школі І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи та слухачів програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів міста Києва Факультету інформаційних технологій та управління по темі: «Нова українська школа. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні».

Директор школи І-ІІІ ступенів № 190 Мартинець Микола Андрійович розпочав семінар доповіддю про сучасні організаційні форми управлінської діяльності навчальним закладом та поділився власним багаторічним досвідом  роботи, розкривши значення ключових компонентів реформи.

image001

 

image003

 

image005

На семінарі розглядались питання:

1.     Нова українська школа. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні:

Передумови реформування освіти,

Нова структура школи,

Ключові компетентності в українській школі,

Необхідність реалізації та ключові ідеї компетентнісного підходу,

Проблеми реалізації на шляху реформування.

Методичні рекомендації щодо перших кроків у реалізації компетентнісного підходу у навчанні.

 

image007

2.     Впровадження компетентнісного підходу у навчальний процес початкової школи;

image009

3..     Компютерний аналіз з біології, як інструмент моніторингу предметних компетентностей;

image011

Підводячи підсумки семінару було підкреслено, що запорукою успішної соціалізації учнів є формування ключових компетентностей.

Вони визначаються як здатність людини здійснювати складні поліфункціональні види життєдіяльності, ефективно розв'язувати різні навчальні завдання та життєві проблеми.

Учень, який навчається в сучасному навчальному закладі, — це особистість, у якої мають бути сформовані всі ключові компетентності. Саме така особистість зможе успішно самореалізуватися в соціумі як свідомий та відповідальний громадянин, високий професіонал, особистість, патріот.

 

image013

image015