ORANGE VIOLET BLUE

15 листопада 2016 року о 1500 в школі І-ІІІ ступенів № 190 Деснянського району міста Києва було проведено семінар для вчителів англійської мови по темі: «Сучасний продуктивний урок англійської мови» .

Методист вчителів англійської мови РНМЦ Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації  Мельник Ф.С. , зазначила, що 2016 рік англійської мови – це стратегічний крок до євроінтеграції та підвищення загального рівня освіченості українців.

 

Отримання статусу європейської держави передбачає підтримку деяких норм західного суспільства, одна з яких – знання громадянами ЄС двох іноземних мов, окрім рідної. Звичайно, ніхто не перевірятиме це на іспитах, але відповідно до ключових пріоритетів внутрішньої політики ЄС, це необхідний рівень, аби комфортно жити поруч із європейцями та не відчувати себе при цьому невігласом.

image001

Розглядались також важливі питання:

 

1.     Шляхи підвищення мовної активності учнів на уроках англійської мови;

image003

2     Аудіювання як основа спілкування;

image005

3.     Навчання різним видам читання на уроках англійської мови як засіб формування інформаційної компетентності учнів;

 

4.     Формування навичок письма на уроках англійської мови;

image007

image009


 Підводячи підсумки семінару методист РНМЦ  Мельник Ф.С. підкреслила, що сьогодні вже неможливо навчати традиційно. Потрібно у своїй роботі все більше використовувати засоби та прийоми інноваційних технологій з метою формування та розвитку ключових компетентностей учнів на уроках англійської мови.

І наприкінці семінару серед вчителів було розіграно призи.

image011

image013

image015